Jeden ze sedmi divů světa - Grand Canyon v americkém státě Arizona - navštíví každoročně více než čtyři miliony turistů.
Ubytování v Grand Canyonu
Jižní strana
Camping Hotely
Severní strana
Camping Hotely
Uvnitř kaňonu
Camping Phantom Ranch
Booking.com

Hotely na jižní straně Grand Canyonu

Nabídka ubytování v hotelu je na jižní straně kaňonu poměrně široká. Téměř všechna hotelová zařízení jsou lokalizována přímo v Grand Canyon Village, tedy v centru hlavního dění národního parku. Pokoje je radno rezervovat co nejdříve dopředu, neboť zájem o ubytování je velký a zejména v hlavní sezoně od května do října bývají hotely zcela plné.

K dispozici je celkem šest různých hotelů, takže návštěvník si může vybrat pro sebe vhodné ubytování jak z hlediska ceny tak i kvality. Hlavním ubytovacím zařízením je El Tovar Hotel, jenž byl poprvé otevřen již v roce 1905 a naposledy v roce 2005 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Hotel má k dispozici 78 pokojů a ceny začínají na 180 USD za pokoj a noc.

Grand Canyon

Z dalších hotelů jsou v těsné blízkosti kaňonu umístěny ještě Kachina Lodge, Thunderbird Lodge a Bright Angel Lodge; některé z pokojů mají výhled přímo na kaňon. Ceny v těch hotelech začínají taktéž na 180 USD, pouze u Bright Angel Lodge se návštěvník vejde pod 100 USD za pokoj.

Největším hotelem na jižní straně kaňonu je Yavapai Lodge, který je umístěn mezi Grand Canyon Village a návštěvnickým centrem v blízkosti kempu Mather Campground. Nabízí téměř 200 pokojů za ceny začínající na 125 USD. Pod 100 USD za noc nabízí ubytování ještě Maswik Lodge; tento hotel je vzdálen zhruba 500 metrů od kaňonu v přilehlém lese Ponderosa.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek grand-canyon.cz zakázáno.    © 2016 grand-canyon.cz
Oktoberfest
Kontakt   |   Ochrana soukromí   |   Archiv