Jeden ze sedmi divů světa - Grand Canyon v americkém státě Arizona - navštíví každoročně více než čtyři miliony turistů.
Ubytování v Grand Canyonu
Jižní strana
Camping Hotely
Severní strana
Camping Hotely
Uvnitř kaňonu
Camping Phantom Ranch
Booking.com

Hotely na severní straně Grand Canyonu

Možnosti ubytování v hotelu jsou na severní straně Grand Canyonu výrazně skromnější než na straně jižní, kde je k dispozici hned šest různých hotelových zařízení. Severní strana národní parku je pro veřejnost otevřena pouze mezi květnem a říjnem a stejně tak je otevřen jediný hotel, který se na severní straně uvnitř národního parku nachází.

Grand Canyon Lodge – North Rim je tak jedinou možností, jak přenocovat na severní straně pod střechou; méně nároční návštěvníci zde mohou ještě využít ubytování v kempu. Grand Canyon Lodge je krásný hotel, který byl v roce 1987 dokonce prohlášen národní historickou památkou.

Grand Canyon Lodge nabízí několik různých typů pokojů v cenových relacích od 116 do 192 USD za pokoj a noc. Rezervaci je možno udělat online na několik měsíců dopředu; místa se plní velmi rychle. Hotel je umístěn v blízkosti kaňonu a Bright Angel Point, krásného vyhlídkového místa na kaňon.

Výběr z fotogalerie

 
Publikování či další šíření obsahu těchto webových stránek je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek grand-canyon.cz zakázáno.    © 2016 grand-canyon.cz
Oktoberfest
Kontakt   |   Ochrana soukromí   |   Archiv